Fundacja Europejska Klinika Cukrzycy
HOME
BLOG
CUKRZYCA
MEDYCYNA STYLU ŻYCIA
FUNDACJA
KONTAKT
WESPRZYJ NAS
pokaż menu

znane kampanie cukrzycowe

Pozarządowa orgaznizacja pro pacjencka zajmująca się badaniami profilaktycznymi stężenia glukozy we krwi oraz edukacją społeczeństwa oraz zespołów diabetologicznych na temat cukrzycy i zdrowego stylu życia.
więcej informacjikontakt z nami

Dłuższe życie z cukrzycą

Ogólnopolska kampania edukacyjna „Dłuższe życie z cukrzycą” ma na celu podnoszenie świadomości społecznej na temat cukrzycy, w tym cukrzycy typu 2, która dotyczy 80% diabetyków oraz zagrożeń związanych z tą chorobą, ze szczególnym uwzględnieniem powikłań sercowo-naczyniowych. W ramach kampanii realizowane są działania skierowane na poszerzanie wiedzy dotyczącej powikłań cukrzycy, poprawy jakości i długości życia diabetyków, a także akcje z zakresu profilaktyki wśród zdrowych osób.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę dluzszezyciezcukrzyca.pl
więcej informacjikontakt z nami

Razem Ścigamy się z cukrzycą

Kampania społeczno-edukacyjna “Razem Ścigamy się z Cukrzycą” powstała w 2016 roku. Kampania powstała przy wsparciu kluczowych organizacji działających na rzecz pacjentów z cukrzycą. Celem Kampanii było zwrócenie uwagi na wczesną profilaktykę i skuteczne leczenie cukrzycy oraz rolę edukacji i aktywności fizycznej w kontroli tej choroby.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę scigamysiezcukrzyca.pl
więcej informacjikontakt z nami